Огранак | Општина | Време | Улице |
Суботица | Мали Иђош | 09:00 - 10:00 | М. Иђош: Николе Тесле
|
Суботица | Мали Иђош | 10:30 - 12:00 | М. Иђош: Молски пут од Јожефа Атиле према истоку, Фехер Ференца од Мирне према југу, Херцег Јаноса, Дуга од Бачке до Херцег Јаноша, Војводјанска, Лехелова од Љиљана до Циракијеве
|
Суботица | Бачка Топола | 08:30 - 10:00 | Бајша: Јединства, Дудова, Партизанска од Јединства према западу, Српска од Партизанске до Водне
|
Суботица | Бачка Топола | 10:15 - 11:45 | Бајша: Крајња, Републичка, Пољска, Војвођанска, Партизанска од Јединства до Забаште, део Забаште, део Петефи Шандора и део Крајње
|
Суботица | Бачка Топола | 12:00 - 13:30 | Бајша: Петефи Шандора од Тополског пута према северу, Мала, Нова, део Забаште, Укрсна од Кратке до Тополског пута и део Тополског пута
|
Суботица | Суботица | 08:00 - 13:00 | Суботица у улицама и деловима улица са околином: Максима Горког бр. (21, 23, 25), Првомајска бр. (3-53), Есперанта, Ивана Броза бр. (1-27), Иве Лоле Рибара бр. (9, 11), Јоа Лајоша бр. (1-10, 24-36), Луке Сучића бр. 1, Мирка Боговића бр. (18-36), Соње Маринковић бр. (22-45).
|
Суботица | Суботица | 09:00 - 10:00 | Келебија: Пут Едварда Кардеља између бр. (40/А и 82), Батајничка бр. (12 и 14).
|
Суботица | Суботица | 09:05 - 13:00 | Горњи Верушић 72, 72/А и 75.
|
Суботица | Суботица | 09:15 - 12:15 | Суботица: почетка Едвина Здовца, Ваљевска, Будванска, Народног Фронта, Златиборска, Тиватска, Ласла Гала, Мохачка од Сомборске пруге до Ускочке, Ускочка са околином, Горјна, Едисонова, Мајтењи Михаља, Војвођанска са околином, Шабачка у околини Ускочке, Шпанских Бораца са околином, Чеде Жице, Скојевска, Бегејска, Копарска у околини Ускочке, улица Вишања са околином, крај Франа Супила од кућних бројева 54 и 117 према Бајском путу, део Бајског пута у околини Сомборске пруге.
|
Суботица | Суботица | 09:30 - 14:30 | Мала Босна и Хрватски Мајур са салашима у околини.
|
Суботица | Суботица | 10:40 - 11:40 | Келебија у улицама и деловима улица у околини: Пут Едварда Кардеља бр. (146, 148, 150, 152, 219-317), Излетничка 6 и 14.
|
Суботица | Суботица | 12:40 - 13:40 | Суботица: Мачванска (121-140) и Сивачки пут бр. 90.
|
Панчево | Ковин | 10:30 - 11:00 | Ковин: Трг Жарка Зрењанина у целости, стамбена зграда С.Марковића 1 (ЕЛМОС)
|
Панчево | Бела Црква | 08:00 - 14:30 | Југ Богданова од Милетићеве до Немањине, Бориса Кидрича, Мишији брег, Михајла Пупина од Соње Маринковић до Бориса Кидрича, Милетићева од Лоле Рибара до Бориса Кидрича, Војске Југославије од Милетићеве до Соње Маринковић
|
Панчево | Ковачица | 09:00 - 13:30 | Ковачица: Чајакова од Јаношикове до М.Бабинке И М.Бабинка од Чајакове до Б.Јединства
|
Панчево | Вршац | 08:30 - 13:00 | Вршац: Филип Вишњић 66-76 и 53-57, Хајдук Вељкова 76, 78, Дејана Бранкова 2
|
Сомбор | Врбас | 08:30 - 10:30 | ТС Унионпромет, Сивч Јовгена бб
|
Сомбор | Врбас | 09:00 - 14:00 | Змајево: ТС ЖТО, железничка станица бб
|
Сомбор | Кула | 09:00 - 13:00 | Руски Крстур: ТС Русинска, Радничка, Сремска, Ј.Т.Богмека, Русинска 75-161, 42-150 и бб, Лењинова 2-100, 3-105 и 125-149, Кратка 1-13 и 40-10, Радничка 1-31 и 2-24, Јовгена Сопки 1-61 и 2-60, Сремског фронта 2-36 и 1-41, Јанка Тота 2-48, 1-63 и бб, И.Л.Рибара 1, 54-78 и 59-93, Трећа 19, Сремска бб, Каналска 3-17 и 24-46, Рибарска 1 и 2-4, М.Тита 79
|
Сомбор | Кула | 09:00 - 13:00 | масељено место Руски Крстур-ТС РУСИНСКА,РАДНИЧКА,СРЕМСКА,Ј.Т.БОГМЕКА
|
Сомбор | Сомбор | 08:00 - 09:00 | СОМБОР: делови улица, Бачванска, Вука Караџића, Јадранска, Сремска, Београдска, Бранка Радичевића
|
Сомбор | Сомбор | 09:00 - 14:00 | Викенд насеља: Кенђија и Шебешфок - цела
|
Сомбор | Сомбор | 09:00 - 00:00 | Светозар Милетић: Доње Ливаде 2-46
|
Сомбор | Сомбор | 09:15 - 10:15 | СОМБОР: делови улица, 21.октобра, Вука Караџића, Вујадина Секулића, Београдска, Бранка Радичевића, Аврама Мразовића, Венац Живојина Мишића
|
Сомбор | Сомбор | 09:30 - 10:45 | Сивац: М.Тита 195-225
|
Сомбор | Сомбор | 10:30 - 11:30 | СОМБОР: делови улица, Аврама Мразовића, Краља Петра, Венац Степе Степановића, Мирна, Соње Маринковић
|
Сомбор | Сомбор | 11:00 - 11:45 | Сивац: Његошева 49-91 и 76-118
|
Сомбор | Сомбор | 11:00 - 12:00 | Риђица: Николе Тецле, Светог Саве 43-59 и 38-50, Нова, Девет Југовића, Добровољачка 13-31 и 20-32
|
Сомбор | Сомбор | 11:45 - 12:45 | СОМБОР: делови улица, Краља Петра, Читаоничка, Градска кућа
|
Сомбор | Сомбор | 12:15 - 13:00 | Црвенка: М.Тита 90-100
|
Сомбор | Сомбор | 13:15 - 14:00 | Нова Црвенка: Лењнинова 1-59 и 2-50, Слободана Пенезића 2-20
|
Зрењанин | Тител | 09:30 - 11:30 | Тител улице: део Александра Тишме, део Армина Лајнингена, део Ђорђа Бешлина, Ђорђа Стратимировића, део Главна, Исидоре Секулић, Јове Барјактара, део Ледине, део Михајла Крестића, Михајла Рашковића, Милоша Цветића, део Мошоринска, Петра Блажића, део Петра Коњовића, Раде Јеловца, Сремска, Сурдук, део Светозара Милетића, Шајкашка, део Вука Караџића, |
Зрењанин | Зрењанин | 09:00 - 10:00 | Арадац: Новосадска од Б. Радичевића до Ж. Зрењанина, Трг Палих Бораца, продавница Гомеx
|
Зрењанин | Нови Бечеј | 09:00 - 11:00 | Нови Бечеј: Доситејева од П. Шандора до Железничке и В. Колара од Његошеве до Доситејеве
|
Зрењанин | Нови Бечеј | 11:30 - 13:00 | Нови Бечеј: Иве Лоле Рибара од Змај Јовине до Петра Драпшина, Револуције од Јаше Томић до Петра Драпшина, Јаше Томић од Револуције до ЈНА, Дечији Вртић, маркет Тиса Цоп и Мркшићеви салаши
|
Зрењанин | Кикинда | 11:00 - 13:00 | Башаид: 4.Октобра од Ђуре Јакшића до Светосавска
|
Рума | Рума | 08:00 - 11:00 | Место Рума: ул.В.Караџића непарна страна од бр.67 до бр.79,
ул.Тиволска од бр.2 до бр.14,
ул.Радивоја Кораћа. |
Рума | Рума | 11:30 - 14:30 | Место Рума: ул.Сремска од бр.1 и 2 до бр.45 и 48" |
Рума | Стара Пазова | 08:00 - 09:00 | МЕСТО Стара Пазова: Ул. М.Антића од ул.Његошева до краја улице
|
Рума | Инђија | 09:00 - 11:00 | "Место Инђија: ул.Душка Радовића –парна страна"
|
Рума | Инђија | 11:30 - 13:00 | Место Инђија: ул.Иве Андрића-непарна страна
|
Рума | Инђија | 13:00 - 14:00 | Место Инђија : ул.Тиршева око бр.10
|
Рума | Инђија | 13:30 - 14:30 | Место Инђија: ул.Хиландарска-парна страна
|
Сремска Митровица | Сремска Митровица | 10:00 - 12:00 | Сремска Митровица: Владимира Матијевића 53-77 и 38-48
|