НОВИ САД - Планирана искључења за датум: 24.06.2024.
ОгранакОпштинаВремеУлице
Нови СадНови Сад08:00 - 10:00место Каћ и Будисава: Предузећа Вранић, Телесониц, Живинарство, Агронатали, Волан - пумпа, Кокта, Вранић фарм, Микротек оптика.
СуботицаСуботица08:00 - 08:55у Суботици у улицама: крај Секереш Ласла бр. (14-61), Кордунска, Босутска и Вировитичка.
СуботицаСуботица09:00 - 11:00у насељима: Стара Моравица, Криваја, Бачки Соколац, Томиславци, Горња Рогатица.
СуботицаСуботица09:00 - 11:00у Пачиру у улицама и деловима улица: Лењимова између Бајмочког пута и Масарикове, Спортска, Његошева, Иве Лоле Рибара, почетак Јована Микића да Светозара Милетића, Буњевачка, Висока, Висоравна, Хладна, Зидана, Лазе Костић, Београдска, Блатна, Сомборска, Сељачка, Бачка, Јаша Томић, Банатска, Хидег Велђ, Сенћанска, Мала, Пап Пала, Макаи, Панонска.
СуботицаСуботица09:00 - 09:40у Суботици у улицама: Бајски пут бр. (21).
СуботицаСуботица09:25 - 10:25у Суботици у улицама: крај Светозара Милетића од Травничке до Прашке, део Прашке од Светозара Милетића до Јене Калмара (са стамбеним зградама Прашка 44, 46, 48 и Горењска 29 и 31), Андрије Штампара и Стипе Гргића између Травничке и Прашке. Ласла Секереша бр. (29, 31).
СуботицаСуботица10:10 - 10:50у Суботици у улицама и деловимаулица у околини: Фрање Кухача бр. (16, 17), Карађорђев пут бр. (1-28), Трг Краља Томислава бр. (2 и 4).
СуботицаСуботица10:55 - 11:55у Суботици у улицама: Травничка, Ференца Гала, део Стипе Гргића између Дожа Ђерђа и Травничке, део Светозара Милетића између Браће Мајера и Травничке, Карађорђев пут бр. (53, 55, 62), Франкопанска бр. 37.
СуботицаСуботица11:20 - 12:20у Суботици у улици: Ласла Секереша бр. (14-29).
СуботицаСуботица12:25 - 13:25у Суботици у улицама: Трг Лајоша Кошута бр. (1, 2, 3), Жарка Зрењанина-(између Трг Лајоша Кошута и Карађорђевог пута), Јожефа Атиле-(од Жарка Зрењанина до бр. 24 и 31), Хенрика Сјенкијевића бр. (1-14, 41), Петефи Шандора бр. 12, Фрање Кухача бр. 2 и Толстојева бр. 9.
СуботицаСуботица13:00 - 14:00у Суботици у улицама Косовска (бр. 6-12 и бр. 5-33), Липарска и Шекспирова.
СуботицаКањижа08:30 - 09:15Мале Пијаце: Суботички Пут (од Гробља према Шупљаку).
СуботицаКањижа09:30 - 10:15Мале Пијаце: Суботички Пут (од Суботичке према Гробљу).
СуботицаКањижа10:30 - 11:15Мале Пијаце: Кошут Лајоша (од Суботичке до Арањ Јаноша), Братства Јединства (од Суботичке до Шупљачког пута), Суботичка.
СуботицаКањижа11:30 - 12:15Мале Пијаце: Ослобођења, Арањ Јаноша (од Ослобођења према Киш Ференцу до половине улице).
ПанчевоПанчево09:00 - 13:30Старчево:Ул.ЈНА од Жарка Зрењанина до Панчевачког Пута и Утринска од ЈНА до Пролетње ул.
ПанчевоБела Црква08:00 - 15:00шира околина Беле Цркве
ПанчевоАлибунар08:00 - 14:30Иланџа : Краља Петра 1. ( 2 - 76 , 33 - 61 ) , Милоша Црњанског ( 2 - 46 , 90 - 152 , 1 - 35 , 93 - 165 ) , Бранка Радичевића ( 2 - 8 , 1 - 3 ) , Николе Пашића ( 2 - 40 , 1 - 39 ) , Жарка Зрењанина ( 2 - 50 , 1 - 53 ) , Божина ( 2 - 26 , 1 - 29 ) , Ослобођења (8 - 14 , 9 - 13 ) , Виноградска ( цела улица ).
ПанчевоПландиште10:00 - 11:00Насељено место:Велика Греда.
СомборАпатин08:00 - 09:30КУПУСИНА: улице Петефи Шандора и Апатински пут од ул.Кратка до Калварије
СомборАпатин09:30 - 11:00КУПУСИНА: улице Петефи Шандора од Шанчеве до Јон Атиле, Јон Атиле и део улице Зелено дрво
СомборАпатин11:00 - 12:30КУПУСИНА: улице Јон Атиле, Шанчева и Зелено дрво
СомборАпатин12:30 - 14:00КУПУСИНА: улице Београдска и Орахова
СомборСомбор11:00 - 12:00СОМБОР, УЛ: ВЕНАЦ РАДОМИРА ПУТНИКА 25/1
РумаРума08:00 - 10:00ул.Партизанска од бр.7 и 10 до бр.39 и 54а, ул.С.П.Вељка бр.126 и 128, ул.А.Стојковића бр.102, 120 и 118, ул.др П.Вулете од бр.105 И 122 до бр.133 И 156, ул.В.Назора од бр.32а И 19 до бр.34 И 21а.
РумаРума08:00 - 10:00Партизанска 7-39 и 10-54а, С.П.Вељка 126 и 128, А.Стојковића 102, 120 и 118, др П.Вулете 105-133 И 122-156, В.Назора 32а-34 И 19-21а.
РумаРума08:00 - 10:00ул.Партизанска од бр.7 и 10 до бр.39 и 54а, ул.С.П.Вељка бр.126 и 128, ул.А.Стојковића бр.102, 120 и 118, ул.др П.Вулете од бр.105 И 122 до бр.133 И 156, ул.В.Назора од бр.32а И 19 до бр.34 И 21а.
РумаРума08:30 - 13:30место Кленак: Комплетно насеље.
РумаРума08:30 - 13:30место Кленак: Комплетно насеље.
РумаРума10:30 - 12:00ул.Партизанска од бр.7 и 10 до бр.39 и 54а, ул.С.П.Вељка бр.126 и 128, ул.А.Стојковића бр.102, 120 и 118, ул.др П.Вулете од бр.105 И 122 до бр.133 И 156, ул.В.Назора од бр.32а И 19 до бр.34 И 21а.
РумаРума10:30 - 12:00Партизанска 7-39 и 10-54а, С.П.Вељка 126 и 128, А.Стојковића 102, 120 и 118, др П.Вулете 105-133 И 122-156, В.Назора 32а-34 И 19-21а.
РумаРума10:30 - 12:00ул.Партизанска од бр.7 и 10 до бр.39 и 54а, ул.С.П.Вељка бр.126 и 128, ул.А.Стојковића бр.102, 120 и 118, ул.др П.Вулете од бр.105 И 122 до бр.133 И 156, ул.В.Назора од бр.32а И 19 до бр.34 И 21а.
РумаРума12:30 - 13:30Лењинова од бр.215 до краја, Добровољачка, Тиволска од бр.52 до краја
РумаРума12:30 - 13:30ул.Лењинова од бр.215 до краја, ул.Добровољачка, ул.Тиволска од бр.52 до краја
РумаРума12:30 - 13:30ул.Лењинова од бр.215 до краја, ул.Добровољачка, ул.Тиволска од бр.52 до краја
РумаСтара Пазова08:00 - 13:00МЕСТО Војка: Ул.Н.Пашића од бр 11/18 до 37/42 ; Ул.С.Ковачевића од бр1/2 до бр 4/15
РумаСтара Пазова08:00 - 11:00Место Војка: Ул. Саве Ковачевића други део улице
РумаИнђија08:30 - 10:00Место: Инђија ул.Господарска ул.Војвођанских бригада од ул.Господарске до ул.Змај Јовине
РумаИнђија08:30 - 10:00Место: Инђија -ул.Господарска -ул.Војвођанских бригада од ул.Господарске до ул.Змај Јовине
РумаИнђија10:30 - 12:00Место: Инђија - Ул.Арсенија Чарнојевића од ул.Краља Драгутина до краља улице - Ул.Пионирска од бр.24/33 до краја улице - Ул.Цара Душана-кратака :први део
РумаИнђија10:30 - 12:00Место: Инђија Ул.Арсенија Чарнојевића од ул.Краља Драгутина до краља улице Ул.Пионирска од бр.24/33 до краја улице Ул.Цара Душана-кратака :први део